Powiększamy rodzinkę

Skoro staram się chronologicznie uzupełniać zaległości na blogu, to czas już wspomnieć o tym, co dla mnie jest najważniejsze od pewnego czasu. Nasza rodzinka się powiększy w grudniu!

W sumie wszyscy moi najbliżsi już dawno o tym wiedzą, ale tutaj też wypadałoby poruszyć ten temat 🙂

Nie znamy płci Maleństwa, bo chciałam, aby to było dla nas niespodzianką. Co prawda mam swoje przeczucia, ale okaże się w momencie przyjścia na świat naszego dzidziusia, czy miałam rację. Termin mam ustalony na 12 grudnia, więc mam nadzieję, że przed świętami już będziemy w powiększonym składzie. Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia planujemy spędzić w Norwegii i zapraszamy do siebie Mamę, Tatę i Wojtka. Mama przyleci już 13 grudnia, by mnie wspierać w pierwszych dniach macierzyństwa, a chłopaki dołączą 20 grudnia. Wszyscy będą wracać po Nowym Roku, 3 stycznia.

10 lipca, tuż przed wyjazdem do Polski mieliśmy wizytę w szpitalu w Stavanger, podczas której zobaczyliśmy na USG naszego Maluszka (zdjęcia poniżej). W Norwegii jest to jedyne USG podczas ciąży, więc zdecydowaliśmy się na wykupienie zdjęć w 3D.

Nasze tegoroczne wakacje minęły nam trochę pod znakiem kompletowania wyprawki dla Maleństwa. Część rzeczy kupiliśmy, część dostaliśmy lub pożyczyliśmy od rodziny i znajomych. Maciek miał trzy tygodnie urlopu, z czego część spędziliśmy u jego rodziców, a część żeglując na Mazurach (o czym będzie następny wpis).

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *