O mnie

Z wykształcenia i z zawodu jestem muzykiem – harfistką. Na harfie gram od 13 roku życia, ukończyłam Akademię Muzyczną w Krakowie.

Najbardziej lubię wspólnie grać w zespole kameralnym, do tej pory współpracowałam z flecistką (Duo Sérénité), wiolonczelistką, skrzypaczką i z fagocistą. Oprócz instrumentalistów, występowała ze mną sopranistka.

Od 2006 roku pracowałam przez siedem lat w Teatrze Muzycznym w Lublinie grając w orkiestrze. Współpracowałam także z wieloma polskimi orkiestrami symfonicznymi.

Jako solistka grywam na koncertach organizowanych przez różne instytucje, uświetniam oprawą muzyczną śluby, przyjęcia, bankiety, oraz konferencje. Występuję także na audycjach muzycznych dla dzieci m.in. w przedszkolach, szkołach.

Udzielam prywatnych lekcji nauki gry na harfie, ucząc zarówno dzieci, jak i dorosłych, od podstaw, a także jako konsultacje dla osób już grających.

 

Od 2009 roku realizuję swoją taneczną pasję. Zaczęłam od zajęć solo salsa ladies styling, potem uczęszczałam na zajęcia z salsy kubańskiej, tanga argentyńskiego, bachaty, tańca towarzyskiego, salsy liniowej Los Angeles, tańca jazzowego, reggaetonu, tańca brzucha, zumby i kizomby. Ostatni z gatunków tanecznych, który dopiero poznaję to zouk.

 

Moim hobby jest też żeglarstwo, które mam we krwi po rodzicach. Od piętnastu lat żegluję z rodziną, od Zalewu Zemborzyckiego w Lublinie, przez jeziora mazurskie, aż po Adriatyk w Chorwacji.

 

Od września 2013 rozpoczęłam kolejny etap mojego życia, czyli przeprowadziłam się do Norwegii, do mojego ukochanego. Próbuję powoli poukładać sobie tu sprawy zawodowe, odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

Cóż więcej mogę o sobie opowiedzieć? Nie będę się więcej rozpisywać, po prostu zapraszam do czytania i komentowania mojego bloga.

 

Sesja z harfą

Festyn